Chopper Hostel Wrocław oferuje tanie noclegi we Wrocławiu w komfotowych warunkach i niepowtarzalnym stylu.
Wyjątkowy wygląd pokoi i bliskość Rynku uprzyjemni pobyt we Wrocławiu również tym, którzy dopiero marzą o własnym jednośladzie.
Język:             
Regulamin hostelu

Szanowni Państwo,

 

Dziękujemy za zapoznanie się z regulaminem CHOPPER Hostel i jednocześnie wyrażamy nadzieję na przestrzeganie opisanych w nim zasad.  Regulamin został stworzony w celu zapewnienia Państwu bezpiecznego i komfortowego pobytu w naszym obiekcie.

 

 1. Recepcja Hostelu CHOPPER Hostel czynna jest całą dobę.
 2. Doba hostelowa trwa od godziny 14:00 do godziny 11:00 (istnieje możliwość uzgodnienia innych godzin przyjazdu).
 3. Zachowanie ciszy nocnej w hostelu obowiązuje w godzinach 22:00 – 7:00. W tym czasie na terenie hostelu nie mogą przebywać osoby niezameldowane.
 4. Przebywanie osób niezameldowanych na terenie Hostelu powinno być wcześniej uzgodnione z Recepcją Hostelu.
 5. W godzinach nocnych tj.: 24:00-6:00 dla bezpieczeństwa naszych gości hostel może być zamykany, co nie wyklucza możliwości późnych godzin zakwaterowania lub powrotu do hostelu.
 6. Hostel objęty jest  opieką i monitoringiem firmy Solid Security.
 7. Cena noclegu nie obejmuje ręczników (istnieje możliwość wypożyczenia ręczników
  w hostelu  u pracownika recepcji)
 8. Rezerwacji można dokonywać telefonicznie lub mailowo. Rezerwacja wymaga potwierdzenia w postaci zaliczki w postaci 50% całkowitej kwoty rezerwacji. Płatności należy dokonać nie później niż na 3 dni  przed planowanym przyjazdem. Pozostała kwota regulowana jest w momencie zameldowania. Brak wpłaty
  w uzgodnionym terminie automatycznie wpływa na anulowanie rezerwacji.
 9. Wpłaty zaliczek należy dokonywać na konto CHOPPER Hostel : Kredyt Bank , numer konta: 37 1500 1793 1217 9006 5283 0000 
 10. W przypadku odwołania lub zmiany rezerwacji nie później niż 72h przed planowanym przyjazdem, zwracane jest 50% wpłaconej zaliczki na konto wpłacajacego. W przypadku anulowania rezerwacji do 7 dni przed planowanym przyjazdem zwracane jest 100% wpłaconej zaliczki na konto wpłacającego. (w szczególnych przypadkach – m. in. Sylwester, imprezy masowe itp. hostel zastrzega sobie prawo do zmiany powyższych zasad)
 11. W przypadku braku odwołania rezerwacji zaliczki nie zrealizowane nie będą zwracane. Nie zwrócona zaliczka za niezrealizowaną usługę będzie traktowana jako odszkodowanie z tytułu rezerwacji miejsca.
 12. W przypadku zmiany terminu wyjazdu w trakcie trwania pobytu, przy rezerwacji krótszej niż 7 dni opłata nie będzie zwracana.
 13. Zameldowanie następuje w momencie przedstawienia dokumentu tożsamości (dowodu osobistego bądź paszportu) oraz uiszczenia pozostałej cześci opłaty.
 14. Po opuszczeniu pokoju, przed wyjściem z hostelu prosimy o pozostawianie kluczy w recepcji hostelu.
 15. Zachowanie gości hostelowych nie może zakłócać pobytu innych gości.  W przypadku naruszenia komfortu, bezpieczeństwa oraz spokoju innych gości hostelowych personel hostelu ma prawo odmówić dalszego pobytu takiej osobie bądź grupie. W takim przypadku opłata za pobyt nie podlega zwrotowi.
 16. Uprzejmie prosimy o utrzymanie porządku i czystości w pokojach oraz pomieszczeniach  wspólnego użytkowania.
 17. Na terenie hostelu obowiązuje bezwzględny zakaz palenia. Palenie podlega karze pieniężnej w wysokości 500zł.
 18. Nieuzasadnione ukatywnienie alarmu przeciepożarowego podelga karze pieniężnej w wysokości 500zł.
 19. Ze względów bezpieczeństwa zabronione jest używanie w pokojach grzałek, żelazek oraz innych urządzeń nie będących wyposażeniem hostelu.
 20. Wszelkie usterki w pokojach należy zgłaszać w dniu przyjazdu pracownikom hostelu. W przypadku braku takich zgłoszeń przyjmuje się brak wszelkich usterek lub zniszczeń.
 21. Goście hostelowi ponoszą materialną odpowiedzialność za wszelkiego typu uszkodzenia na terenie hostelu powstałe z jego winy lub osób odwiedzających według wyceny wyrządzonych szkód.
 22. Hostel nie ponosi odpowiedzialności za wartościowe rzeczy pozostawione  w pokojach lub częściach wspólnych.
 23. Za zgubienie kluczy gość będzie zobowiązany uiścić opłatę w wysokości 50zł.

 

Kierownictwo Hostelu wraz z personelem  ze swojej strony dołoży wszelkich starań aby Państwa pobyt był jak najbardziej komfortowy, a usługi przez hostel świadczone na jak najwyższym poziomie.

W przypadku jakichkolwiek zastrzeżeń prosimy o zgłaszanie wszelkich uwag do recepcji, abyśmy mogli jak najszybciej zareagować.

 

Życzymy udanego pobytu w CHOPPER Hostel.

ul. Kotlarska 42, 50-151, Wrocław
zobacz na mapie
+48 71 344 37 81
48 71 330 65 54
Rezerwacja on-line
Polska/Wrocław
Przybycie:
Nocy:
3
2
1
Osób:
1
2
3
Pokój:
submit